کابینت روکش طبیعی چوب

کلینیک ساختمانی گنجینه طراحی  و اجرای حرفه ای کابینت با روکش طبیعی چوب

یکی دیگر از انواع کابینت کلاسیک که طرفداران خاص خود را دارد و مقرون به صرفه تر از کابینت تمام چوب است کابینت روکش چوب نام دارد. در این سبک ورق های روکش چوب به وسیله دستگاه و حرارت به دربهای کابینت که از جنس MDF ایرانی و خارجی می باشد پرس می شود و سپس توسط دستگاه CNC با طرح های متفاوت و مطابق با سلیقه مشتری ابزار می خورد و با توجه به انتخاب رنگ مورد علاقه مشتری در کارگاه نقاشی توسط استادکار پرداخت و رنگ می شود.

از روکش های رایج که در این سبک استفاده می شود می توان به روکش چوب بلوط، ملچ و … اشاره نمود. کابینت روکش چوب طبیعی دوام بسیار زیادی دارد و از نظر بصری شباهت نزدیکی بین کابینت های کلاسیک تمام چوب و روکش چوب وجود دارد. استفاده از رنگهای طلایی و … در ستون و سرستونها و تاج و گلهای ابزار خورده از دیگر محاسن این نوع کابینت می باشد که جلوه زیبا و منحصر به فرد کابینت روکش چوب را نمایان می کند.

کلینیک ساختمانی گنجینه | تزئینات داخلی ساختمان زنجان | دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان |کابینت با روکش طبیعی چوب

طرح های شیک و زیبای کابینت روکش چوب

کابینت های روکش چوب معمولا از نظر طرح و رنگ بسیار ساده و زیبا هستند و بافت ها و گره های چوب روی آنها خودنمایی کرده و جلوه زیبایی به سطح کار می دهند.

همچنین می توان با انتخاب دو رنگ تیره و روشن یا مات و براق در طراحی این نوع کابینت تضاد به وجود آورد و زیبایی کار را دوچندان کرد. کاینت روکش چوب را می توان در رنگهای متنوع طراحی کرد و دست طراح برای خلق یک اثر هنری باز است. در بیشتر موارد این سبک با رنگهای گردویی و طیف گسترده ای از قهوه ای روشن تا تیره ساخته می شود و این امر کاملا به صلیقه مشتری و دکوراسیون داخلی منزل او بر می گردد.

در کل اگر به فکر خرید کابینت کلاسیک با طرح چوب هستید و بودجه شما برای ساخت کابینت تمام چوب کافی نیست، بهترین و مناسب ترین نوع طراحی برای شما کابینت روکش چوب است.

کلینیک ساختمانی گنجینه | تزئینات داخلی ساختمان زنجان | دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان |کابینت با روکش طبیعی چوب

تزئینات داخلی ساختمان / دکوراسیون داخلی ساختمان / گنجینه / کلینیک ساختمانی گنجینه / تزئینات داخلی ساختمان زنجان / دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان / کابینت زنجان / کابینت با روکش طبیعی چوببرچسب ها

تزئینات داخلی ساختمان   دکوراسیون داخلی ساختمان   گنجینه   کلینیک ساختمانی گنجینه   تزئینات داخلی ساختمان زنجان   دکوراسیون داخلی ساختمان زنجان   کابینت زنجان   کابینت با روکش طبیعی چوب  

 

 

بهترین تزئینات داخلی ساختمان را از ما بخواهید ...

 

 

مشتریان ما
پروژه های انجام شده
خدمات پشتیبانی